tło

Przeczytaj, zanim zamówisz

wiosna

a

Nasza pracownia Beztroska mieści się w Bielsku-Białej, przy ulicy Harcerskiej 6a/4. Szyjemy produkty personalizowane na zamówienie klienta.

Przed złożeniem zamówienia warto przejrzeć  Wzornik tkanin. Jeśli nie możecie się zdecydować, jak połączyć nasze tkaniny, śmiało piszcie do nas na czacie lub na zamowienia@beztroska.com
Po określeniu rodzaju tkaniny i opcjonalnie dodatkowych informacji, wystarczy kliknąć „zamawiam i płacę” a następnie wypełnić dane do wysyłki i podać imię Maluszka. Rodziców, którzy są u nas pierwszy raz- informujemy, że imię nie jest nigdzie naszywane ani haftowane. Do każdego zamówienia wypisujemy imienny bilecik przy metce. Po opłaceniu przesyłki i podaniu wszelkich niezbędnych informacji, zamówienie jest przyjęte do realizacji.
Czas realizacji zamówień w pracowni Beztroska wynosi obecnie do 14 dni roboczych.
W wyjątkowych przypadkach możemy przyspieszyć realizację zamówienia, prosimy uprzednio o kontakt mailowy z nami na zamowienia@beztroska.com, lub telefoniczny tel. 730 699 199 w godzinach 9.00-16.00 pon-pt. Uwaga nie dotyczy sezonu od października do grudnia 🙂

 

a

FAQ:

Ile wynoszą koszty przesyłki?

a

Przesyłka kurierska DHL na terenie kraju wynosi 15 zł, Inpost paczkomaty 10,50 zł a zamówienia o wartości powyżej 350 zł wysyłamy gratis. Koszt przesyłek zagranicznych ustalamy wg cennika i wg wagi: małe 25 zł, średnie 35 zł, duże 45 zł, xl 65 zł na terenie UE.

a

Ile wynosi czas realizacji i czy możemy go przyspieszyć?

a

Jesteśmy pracownią, która dokłada wszelkich starań, by produkty zamówione przez Was były najwyższej jakości. Nie jesteśmy wielką firmą, zatem może się zdarzyć że któreś z Państwa zamówień może ulec delikatnemu opóźnieniu, za co serdecznie przepraszamy i zawsze Was informujemy. Staramy się realizować wszystkie zamówienia terminowo, w przypadku sezonu wiosenno-letniego jesteśmy w stanie na Waszą prośbę przyspieszyć czas realizacji, natomiast w sezonie jesienno-zimowym gdzie zamówień jest bardzo bardzo wiele, nie mamy takiej możliwości.

a

Czym wypełnione są śpiworki zimowe? Czy można odpinać dolna klapkę?

a

Wypełnienie naszych śpiworków to silikonowa włóknina antyalergiczna, zupełnie bezpieczna dla Waszego malucha. Nie gnije, nie pleśnieje i nie ma ryzyka uczelnia.

Wszystkie śpiworki zarówno zimowe jak i przejściowe zapinane są na porządne kostkowe (nie bieliźniane!) zamki dwu-suwakowe, zatem można je rozpinać od spodu i wystawić nóżki. W śpiworkach zimowych w standardzie znajduje się też wodoodporne miejsce na buciki wewnątrz śpiworka. UWAGA: podaj model wózka przy zamówieniu, sprawdzimy czy pasuje i ewentualnie zaproponujemy inny system mocowania. 

a

Czy do śpiworka jest w zestawie poduszka?

a

Nie, wszystkie produkty na stronie zamawiane są osobno, podusię można domówić tutaj: Podusia motylek wg Twojego projektu.

a

Czy na prawdę szyjecie same wszystkie produkty, czy kupujecie gdzieś gotowe półprodukty? Skąd pochodzą Wasze tkaniny?

a

Wszystkie produkty są szyte przez nas, zarówno poduszki, śpiworki jak i torby. Nie zamawiamy półproduktów- wszystko jest szyte bezpośrednio u nas. Tkaniny wierzchnie śpiworkowe, zamki, dodatki, metki, wypełnienia pochodzą od polskiego producenta, tkaniny wzorzyste zwykle zamawiamy w Danii lub Czechach gdyż odpowiada nam ich design, jakość oraz posiadane przez producentów odpowiednie certyfikaty. Tkaniny/tworzywa na torby Dynactiv zamawiamy bezpośrednio w Hiszpanii, gdyż jakość ich jest wg nas najlepsza w stosunku do innych producentów.

Nie kupujemy ŻADNYCH produktów poza UE. Nie kupujemy w Chinach. 🙂

a

Czy można płacić za pobraniem? Formy płatności.

a

Realizację zamówienia rozpoczynamy dopiero po otrzymaniu wpłaty, zatem u nas nie ma możliwości wysyłania spersonalizowanych produktów za pobraniem, możecie natomiast wygodnie zapłacić przez Tpay lub kartą płatniczą/kredytową na naszej stronie. Dla klinetów, który wolą sami zrealizować przelew, wysyłamy numer rachunku bankowego wraz z zamówieniem mailowo. Należy wtedy wybrać formę płatności „przelew bankowy”.

 a

a

Zapraszamy do sklepu Kochani!

Ps. Przeczytajcie nasz Regulamin.