tło

O Beztroskiej. FAQ

banner startowy

 

beztroska shape

a

a

Nasza pracownia Beztroska mieści się w Bielsku-Białej, przy ulicy Harcerskiej 6a/4.

Przed złożeniem zamówienia warto przejrzeć  Wzornik tkanin. Jeśli nie możecie się zdecydować, jak połączyć nasze tkaniny, śmiało piszcie do nas na czacie lub na zamowienia@beztroska.com
Po określeniu rodzaju tkaniny i opcjonalnie dodatkowych informacji, wystarczy kliknąć “zamawiam i płacę” a następnie wypełnić dane do wysyłki i podać imię Maluszka. Rodziców, którzy są u nas pierwszy raz- informujemy, że imię nie jest nigdzie naszywane ani haftowane. Do każdego zamówienia wypisujemy imienny bilecik przy metce. Po opłaceniu przesyłki i podaniu wszelkich niezbędnych informacji, zamówienie jest przyjęte do realizacji.
Czas realizacji zamówień w pracowni Beztroska wynosi obecnie do 14 dni roboczych.
W wyjątkowych przypadkach możemy przyspieszyć realizację zamówienia, prosimy uprzednio o kontakt mailowy z nami na zamowienia@beztroska.com, lub telefoniczny tel. 730 699 199 w godzinach 9.00-16.00 pon-pt. Uwaga nie dotyczy sezonu od października do grudnia 🙂

 

a

FAQ:

Ile wynoszą koszty przesyłki?

a

Przesyłka kurierska DHL na terenie kraju wynosi 15 zł, zamówienia o wartości powyżej 350 zł wysyłamy gratis. Koszt przesyłek zagranicznych ustalamy wg cennika i wg wagi: małe 25 zł, średnie 35 zł, duże 45 zł, xl 65 zł na terenie UE.

a

Ile wynosi czas realizacji i czy możemy go przyspieszyć?

a

Jesteśmy pracownią, która dokłada wszelkich starań, by produkty zamówione przez Was były najwyższej jakości. Nie jesteśmy wielką firmą, zatem może się zdarzyć że któreś z Państwa zamówień może ulec delikatnemu opóźnieniu, za co serdecznie przepraszamy i zawsze Was informujemy. Staramy się realizować wszystkie zamówienia terminowo, w przypadku sezonu wiosenno-letniego jesteśmy w stanie na Waszą prośbę przyspieszyć czas realizacji, natomiast w sezonie jesienno-zimowym gdzie zamówień jest bardzo bardzo wiele, nie mamy takiej możliwości.

a

Czym wypełnione są śpiworki zimowe? Czy można odpinać dolna klapkę?

a

Wypełnienie naszych śpiworków to silikonowa włóknina antyalergiczna, zupełnie bezpieczna dla Waszego malucha. Nie gnije, nie pleśnieje i nie ma ryzyka uczelnia.

Wszystkie śpiworki zarówno zimowe jak i przejściowe zapinane są na porządne kostkowe (nie bieliźniane!) zamki dwu-suwakowe, zatem można je rozpinać od spodu i wystawić nóżki. W śpiworkach zimowych w standardzie znajduje się też wodoodporne miejsce na buciki wewnątrz śpiworka. UWAGA: podaj model wózka przy zamówieniu, sprawdzimy czy pasuje i ewentualnie zaproponujemy inny system mocowania. 

a

Czy do śpiworka jest w zestawie poduszka?

a

Nie, wszystkie produkty na stronie zamawiane są osobno, podusię można domówić tutaj: Podusia motylek wg Twojego projektu.

a

Czy na prawdę szyjecie same wszystkie produkty, czy kupujecie gdzieś gotowe półprodukty? Skąd pochodzą Wasze tkaniny?

a

Wszystkie produkty są szyte przez nas, zarówno poduszki, śpiworki jak i torby. Nie zamawiamy półproduktów- wszystko jest szyte bezpośrednio u nas. Tkaniny wierzchnie śpiworkowe, zamki, dodatki, metki, wypełnienia pochodzą od polskiego producenta, tkaniny wzorzyste zwykle zamawiamy w Danii lub Czechach gdyż odpowiada nam ich design, jakość oraz posiadane przez producentów odpowiednie certyfikaty. Tkaniny/tworzywa na torby Dynactiv zamawiamy bezpośrednio w Hiszpanii, gdyż jakość ich jest wg nas najlepsza w stosunku do innych producentów.

Nie kupujemy ŻADNYCH produktów poza UE. Nie kupujemy w Chinach. 🙂

a

Czy można płacić za pobraniem? Formy płatności.

a

Realizację zamówienia rozpoczynamy dopiero po otrzymaniu wpłaty, zatem u nas nie ma możliwości wysyłania spersonalizowanych produktów za pobraniem, możecie natomiast wygodnie zapłacić przez Tpay lub kartą płatniczą/kredytową na naszej stronie. Dla klinetów, który wolą sami zrealizować przelew, wysyłamy numer rachunku bankowego wraz z zamówieniem mailowo. Należy wtedy wybrać formę płatności “przelew bankowy”.

 a

a

Zapraszamy do sklepu Kochani!

Ps. Przeczytajcie nasz Regulamin.