Historia

beztroska-19-388.jpg

Historia pewnego śpiworka.

Pierwszy beztroski produkt powstał przypadkowo- moja nowonarodzona wtedy córeczka Ewa bardzo pociła się w śpiworze z polaru minky, który otrzymaliśmy w ramach wyprawki od przyjaciół. Po pewnym czasie na jej pleckach pojawiła się wysypka -to dało nam impuls do działania. Ciocia Ewy, Ilona, wyciągnęła ze strychu maszynę i zabrała się za szycie śpiworka z naturalnej dzianiny dresowej. Udało się. Problem wysypek zniknął. Śpiworek wzbudzał jednak coraz większe zainteresowanie u moich koleżanek. Tak uszyłyśmy kilka śpiworków „no name” dla koleżanek, aż któregoś wieczoru mój mąż podsunął nam pomysł na nazwę. Tak powstała Beztroska.

rekawice-preorder.jpg

Obecnie jako polska pracownia w ciągu ponad pięciu lat istnienia wspólnie z Iloną i naszym zespołem zdobyłyśmy serca tysięcy klientek. Szyją z nami najlepsze krawcowe- również Mamy 🙂 Dlatego wspólnie dbamy o jakość wykonania każdego beztroskiego produktu.

U nas możesz zamówić zarówno produkt wg własnego projektu jak i nasz autorski pomysł, na który nie musisz czekać, bo jest dostępny w naszym magazynie.

beztroska-_-sierpien-19-376.jpg

Pomagamy małej Zuzi, dołączysz do nas?

W każdy produkt wkładamy całe serce ale czy wiecie, że w tym sezonie każdy śpiworek jest jeszcze bardziej wyjątkowy?

ŚPIWOREK, ZAKUPIONY U NAS ONLINE/STACJONARNIE POMAGA ZUZI WYJECHAĆ NA OPERACJĘ REKONSTRUKCJI USZKA DO STANÓW ZJEDNOCZONYCH.

Z każdego śpiworka zimowego 10 zł zasila zbiórkę Zuzi, o której więcej przeczytacie tutaj: https://www.siepomaga.pl/uszko-zuzi 

Aby Twój Maluszek poczuł się wyjątkowo. Beztrosko.